שגרירות ושגרירים

יש לך תכנון לסדנה? אירוע? פעילות?
תתחילו ברשימת השגרירות והשגרירים שלנו!

עשרות מרצים ומרצות ישמחו להשתתף ולחשוף בפני הקהל את ההתמודדות והחיים עם מוגבלות, מתוך מטרה לנרמל, לקרב ולחזק את הקשר בין הקהל הרחב לבין א.נשים עם מוגבלויות. הכירו את הרשימה והזמינואת השגרירים והשגרירות להעביר פעילויות במרכזים. אנחנו כאן ללוות ולהתאים את התוכן במידת הצורך.

תמונה של אופירה זנדני
אופירה זנדני
אופירה זנדני, בת 50 עם שיתוק מוחין, אמא לשלושה בנים. בזכות פרויקט "גדולים במדים" וליווי אנשים עם מוגבלויות זכיתי במדים משלי לפני שנתיים כמתנדבת בצבא. מממשת את היעוד כמדריכת שיקום תעסוקתית במספר פלחים בחיי. המוטו שלי - ראיית הכוחות ומימוש הפוטנציאל האישי.
תמונה של פאטמה-אבו-עגמי
פאטמה אבו עגמי
​אני פאטמה בת 27 ויש לי 19 אחים ואחיות, נמוכת קומה. עובדת במתנ"ס רהט 9 שנים. מנהלת אולם אלזהראא ורכזת לאנשים עם מוגבלויות. מנהלת תוכנית תאקיל שיש להם בעיה בראייה. מאז שזוכרת את עצמי הייתי עטופה באהבה ותמיכה ממשפחתי ומהסובבים אותי ובזכות התמיכה ועם המון סבלנות והתמדה הגעתי לאן שאני היום. הסברות בשפה הערבית​.  
אודליה ברקין קמיל
אודליה ברקין קמיל
אודליה ברקין קמיל. ביום, מנהלת תחום קולנוע ועורכת תוכן בסל תרבות ארצי - תוכנית הדגל של משרד החינוך ובלילה, מרצה על תרבות פופולארית (מתמחה בערפדים בקולנוע ובטלוויזיה) ומנחת סדנאות "דרך האמן" ובתי מדרש. גרה בגבעתיים ומתמודדת עם שיתוק מוחין (C.P) מלידה. בהרצאותיי, אני מלמדת כלים המסייעים להפגין כלפי עצמנו וכלפי האחר חמלה ורגישות ולהתייחס אל הסובבים אותנו כשווים.
תמונה של ורוניקה מילשטיין
ורוניקה מילשטיין קוסטה
ורוניקה מילשטיין קוסטה, בת 49, מרצה לשיפור הזיכרון ואימון מוחי מעל 20 שנה. אמא לשניים - אחד מהם ילד מיוחד (אוטיסט בתפקוד נמוך עם אפילפסיה עמידה כולל ניתוח במוחו וקשיי התנהגות). חשוב לי לשתף אתכם איך ועם מה משפחה מיוחדת מתמודדת. 
לאה רוני חזון
לאה - רוני חזון, בת 29 נשואה וגרה באפרת. מטפלת בפעוטון, שחקנית ומרצה. מתמודדת עם הפרעת דחק פוסט טראומטית מורכבת. חשוב לי להעלות למודעות את נושא הטראומה בכלל והפרעה נפשית בעקבות טראומה בפרט, ואת הכוח שלנו כבני ובנות אדם לריפוי וצמיחה. מלמדת מנסיוני איך לשמור על חוסן ולמנוע התפתחות של הפרעת דחק פוסט טראומטי, גם בתקופה קשה כזאת.
תמונה של אסתר אברהם
אסתי אברהם
אסתי אברהם. פעילה לקידום ושיקום ספורט נכים, מנחת סדנאות לאורח חיים בריא, הידרותרפיסטית בכירה ומדריכת שחייה ותיקה. גרה בירושלים ומקימת מיזמי חסד בעזרה לזולת. רותמת אנשים להאמין בעצמם, להפוך יוזמה לעשייה ברוכה.
תמונה של אסף גולדשטיין
אסף גולדשטיין
אסף גולדשטין, בן 39 נשוי לשלי , מרצה ויועץ לעינייני זכויות בעמיתים לזכויות בבריאות הנפש . בגיל 20 חוויתי משבר נפשי ראשון שבעקבותיו התאשפזתי בשלוותה ומאז ועד היום בניתי לי חיים מלאים ומשמעותיים. בחודש פברואר אשמח להגיע אליכם עם הרצאה בנושא "חלון לבריאות הנפש". בהרצאה אדבר על ההתמודדות שלי, על מה זו התמודדות נפשית ואיך נוכל לסייע לאחרים המתמודדים וכמובן גם לעצמנו.
תמונה אפרת אבן זהר
אפרת אבן זהר
אפרת אבן זהר בת 43 מכורה נקיה ומתמודדת נפש, אמא לאורי בן השלוש המאובחן על הספקטרום. כיום עובדת כמדריכה שיקומית לתחלואה כפולה. המטרה שלי במסר היא לשבור את מעגל הבושה והסטיגמה שיש סביב התמודדות עם תחלואה כפולה, להראות ששיקום ושילוב בקהילה הוא אפשרי, חיוני ומציל חיים. לעזור לאנשים לעבור דרך הקושי, לא משנה עד כמה זה נראה בלתי אפשרי.
תמונה של רוני גבריאל שדה
רוני גבריאל
רוני גבריאל שדה (34) מרצה לתקשורת, שיווק ופיתוח עסקי, יועץ אסטרטגי ויזם עסקי חברתי, פרשן בנושאי ממשלה ובחברה, מבקר תרבות. בזמני הפנוי מתמודד עם מאניה דפרסיה ומציג מופע "הנורמטיבי לכאורה" על החיים והאתגרים בתיבול הומור מציאותי. אשמח לקחת בכל דרך חלק באירועי פברואר יוצא מן הכלל ובכל הארץ.
תמונה של חנן בורדיטי
חנן בורדטי
צפון
חנן בורדטי מרעננה. עליתי לארץ מברזיל וכיום אני בן 21. לומד במכינת "ביחד"- מכינה קדם צבאית שמבוססת על שילוב בני נוער עם ובלי צרכים מיוחדים. מאוד אוהב לתרום ולהיתרם בחברה. מתמודד עם הפרעה סכיזואפקטיבית שזה סימפטומים של סכיזופרניה ומניה דיפרסיה. מאמין שכולנו צריכים לפעול לעולם יותר שיוויוני, הוגן ומקבל.  
רואה תיאהא
צפון
שמי רואה, אני בת 24, רווקה, עיוורת מלידה ומתגוררת בעכו. התחביב שלי הוא להאזין לרדיו. מאמינה בשינוי, בשילוב ובשוויון הזדמנויות לאנשים עם מוגבלות. המוגבלות שלי לא מגבילה אותי, יש לי הרבה מה לתרום לעולם אם רק תתנו לי הזדמנות. דוברת ערבית ועברית. 
תמונה של יוסי פרנקוס
יוסי פרנקוס
צפון
יוסי פרנקוס, מיקנעם. אוטיסט בן 40.נשוי ואב לילד אוטיסט בן 6. מורה לשעבר ועובד ככתב טכני וממדל בתלת מימד.בהרצאה אני מספר על ההתמודדות של אוטיסט מול המסגרות השונות, החל מהגן ועד האוניברסיטה והצבא, וגם איך זה להיות אוטיסט ואבא לילד אוטיסט.
תמונה של כרמית נעה
ד"ר כרמית-נעה שפיגלמן
חיפה והעמקים
ד"ר כרמית-נעה שפיגלמן, מרצה וחוקרת באוניברסיטת חיפה, מתגוררת בקרית ביאליק, אקטיביסטית ואישה עם מוגבלות פיזית. בהרצאה אספר על הדרך שעשיתי להגשמה עצמית לצד ההתמודדות עם תגובות הסביבה. אציג תובנות מהסיפור האישי וגם מעולם המחקר- מה כל אחד מאיתנו יכול לעשות כדי יחד להיות חברה מכילה יותר. 
תמונה של שני רפיח
שני רפיח
ירושלים
שני רפיח, בת 29, בעלת תואר ראשון ושני בנגינת פסנתר קלאסי מהאקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים. מאד אוהבת לנגן ולהופיע עם עוד אנשים. אני על הרצף האוטיסטי ואני מאד רוצה להעביר לקהל הרחב שיש לנו הרבה מה לתרום לחברה, אם החברה תקבל אותנו כמו שאנחנו, ולא תצפה מאותנו להיות "רגילים". 
תמונה של נטע ברסלר ראובני
נטע ראובני ברסלר
ירושלים
נטע ראובני, בת 44, נשואה ואמא לילד בן 16. מתגוררת באלפי מנשה. בגיל 28, בעקבות מחלה, השתנו לי החיים ומאז אני מתניידת בכסא גלגלים. ונדרשתי ללמוד להתחיל הכל מהתחלה-כמו תינוק. אבל עם עבודה קשה הצלחתי לרכוש הרבה מיומנויות חדשות. "הדרך להצלחה היא בניצחונות קטנים שהופכים לגדולים."
בני בירנצווייג
בני בירנצוויג
ירושלים
שמי בני בירנצוויג,  אני מתמודד עם לקות ראיה. בעל תואר בתקשורת ומדעי המדינה ופעיל חברתי למען אנשים עם מוגבלות בעיר. בנוסף אני פעיל חברתי למען תושבי שכונת הר נוף. מעביר הרצאות בנושאים של כוח רצון, דבקות במטרה, כוחה של קהילה, דרך סיפור החיים האישי שלי.  
אלעד "רוקו" רואימי
מרכז
אלעד "רוקו" רואימי, בן 40, אב לתאומים, מתגורר בנתניה. בעבר דמות מובילה בחיי הלילה ומתמודד עם דכאון קליני והפרעות אישיות. המשפט הנפוץ ביותר בו אני נתקל הוא "לא רואים עליך בכלל", ואני כאן כדי לגרום לאנשים להבין, גם אם לא רואים משהו זה לא אומר שהוא לא קיים.
תמונה של בנימין ברוורמן
בנימין ברוורמן
מרכז
בנימין ברוורמן בן 30 מתל אביב, מתמודד עם שיתוק מוחין. תמיד שואל את עצמי איך אפשר ולא האם אפשר.
תמונה של שירה תמרי
שירה תמרי
מרכז
שירה תמרי מהרצליה, בת 70, אלמנה, אם ל-4 ילדים וסבתא ל-9 נכדים, אוהבת לבשל, לארח ולבלות בחיק המשפחה והחברים. נולדתי בפרס ועליתי ארצה בגיל 26. לאחר העלייה, למדתי מסלול גננות בסמינר הקיבוצים ובמשך 30 שנה עבדתי כגננת. בגיל 58 איבדתי את הראייה, וכיום מתניידת באופן עצמאי בסיוע של זרא, כלבת נחייה. מרצה במסגרת עמותות "פעול"ה" ו"צמד" וחברה בקהילה נגישה בעיריית הרצליה. מבקשת שלא תרחמו עלי ותקבלו אותי כמו שאני עם כל מה שיש לי לתת.
אביב פדרמן
מרכז
שמי אביב פדרמן מנתניה בן 26, מאמן חניכים במתנ"ס ועוזר מאמן במכבי נתניה. יש לי אוטיזם קל (אספגר). המסר שלי לקהילה הוא לקבל את כולם, כי זה משנה חיים, זה שינה את החיים שלי. 
תמונה של שי אקשטיין
שי אקשטיין
מרכז
גר ברמות מאיר. אב לשלושה נשוי למיכל. צלם , כותב , שר  ואוהב . מתמודד עם אתגרים של הנפש והחיים כמו כולנו... "אדם הוא אדם , הוא אדם הוא אדם, רוחו אלוהה, נשמתו אהבה, נפשו הומיה וגופו דם. מקיים הרצאות הסברה על עולמות בריאות הנפש , דרך הסיפורים האישיים מאיר על התמודדות עם משברים/התעוררות רוחנית; עם מסר של תקווה ובחירה בחיים. מעביר סדנאות כתיבה יוצרת.    
תמונה של צאיב נאטור
צאיב נאטור
מרכז
שמי צאיב נאטור, בן 61 מקלנסווה. נשוי ואב ל 3 בנות ושני בנים. עובד כמזכיר בבית ספר תיכו ומתמודד עם מסכיזופרניה פרנואידית מגיל 15. מנסה לתרום להפחתת הסטיגמה שמתמודדים סובלים ממנה. המסר שלי שאפשר להצליח עם המחלה. אני מתמודד מצליח ומצליח להתמודד. 
תמונה של ירדן אלוני בלום
ירדן אלוני בלום
מרכז
ירדן, בת 28, מראשון לציון, מתמודדת עם פוסט טראומה מורכבת במשך עשור. אמא לשני כלבים. פעילה חברתית עירונית. מרצה בעמיתים לזכויות. בחודש פברואר אשמח להגיע אליכם עם הרצאה בנושא "חלון לבריאות הנפש". בהרצאה אדבר על ההתמודדות שלי, על מה זו התמודדות נפשית ואיך נוכל לסייע לאחרים המתמודדים וכמובן גם לעצמנו.
תמונה של אלינה אליסון
אלינה אלינסון
מרכז
"שמי אלינה אלינסון ואני מרצה בתכנית עמיתים לזכויות מזה 8 שנים. אני מתמודדת עם מחלה דו קוטבית מגיל 18. אני גרה בגבעתיים עם בן זוג וכמה חתולים. התחביבים שלי הם יוגה קריאה וכתיבה. עברתי תהליך משמעותי של החלמה וחיים טובים לצד ההתמודדות הנפשית בחודש פברואר אשמח להגיע אליכם עם הרצאה בנושא ""חלון לבריאות הנפש"". בהרצאה אדבר על ההתמודדות שלי, על מה זו התמודדות נפשית ואיך נוכל לסייע לאחרים המתמודדים וכמובן גם לעצמנו."
תמונה של עודד בהירי
עודד בהירי
מרכז
עודד בהירי, בן 33 מנתניה, בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות. מתמודד נפש ומכור נקי. אוהב לעשות יוגה ולהתעסק עם נדלן. אני מרצה בעמיתים לזכויות. בחודש פברואר אשמח להגיע אליכם עם הרצאה בנושא "חלון לבריאות הנפש". בהרצאה אדבר על ההתמודדות שלי, על מה זו התמודדות נפשית ואיך נוכל לסייע לאחרים המתמודדים וכמובן גם לעצמנו.    
תונה של קובי טייבל
קובי טייבל
מרכז
"דברים שרציתי לומר" – שיחה קולחת על מילים שנתקעות... הרצאת העשרה בנושא גמגום, מנקודת מבטו של אדם המתמודד עם הפרעה בשטף הדיבור. ההרצאה נועדה להעלאת המודעות לנושא, עוסקת ב"איך זה מרגיש", דרכי ההתמודדות, תפיסת החברה את הגמגום ויחסה לאדם עם גמגום. הרצאה הנותנת השראה לאלה המתמודדים עם גמגום, מפי מי שעל אף מגבלת שטף הדיבור, כיהן בתפקידים דיפלומטיים ייצוגיים בחו"ל. הרצאה אותנטית מפי אדם שמתמודד עם הנושא באופן אישי ומשתף בפתיחות ובהומור מהתנסויותיו האישיות. מזמין אתכם/ן להרצאה ולהזדמנות ייחודית להכרת הנושא מזווית ראיה מעניינת ומרגשת.
פזית דר
מרכז
בת 54 מתגוררת ברמת השרון. אם לבת. משפטנית, מנחת קבוצות, סופרת וסטודנטית ניצחית. אני מתמודדת עם מאניה דיפרסיה. המסר שלי הוא לחיות את החיים בעצימות גבוהה. לקום כל יום כאילו הוא יומך האחרון.
תמונה של אוריה איפרגן
אוריה איפרגן
דרום
אוריה איפרגן, בת 31 מדימונה, עובדת במתנ"ס בניצנים דרך תוכנית מעגלי תעסוקה ופעם בשבוע מנהלת חוג לא.נשים עם מוגבלות בקונסבטריון. בשנים האחרונות אני פעילה חברתית לקידום זכויות לא.נשים עם מוגבלות. אני מתמודדת עם CP זה מאתגר, אבל זה לא מפיל את רוחי ונותן לי כוח לעשות שינוי חברתי למען חברה מכילה יותר ולהעלאת המודעות.  
תמונה של אלירן הדרי
אלירן הדרי
דרום
אני אלירן הדרי מאילת, יושב על גלגלים מלידה. מעביר הרצאות על סיפור חיי, כדי לעשות את החברה הישראלית הרבה יותר טובה.
סאמי פראחין
דרום
שמי סאמי בן 43 מרהט, אבא לשישה ילדים. מרותק לכיסא גלגלים אחרי תאונת דרכים קשה. מאז התאונה החלטתי שאעזור לכל אדם עם מוגבלות לממש זכויות ולעודד לעשייה. מרצה לאנשים בבתי ספר בחינוך הרגיל ובאוניברסיטאות. בחברה למתנ"סים מלמד אנשים עם מוגבלות על נגרות שזה המקצוע שלי. המטרה לתת להם הזדמנות ועתיד דרך הנגרות. אני רוצה שבחברה שלי, במגזר הערבי , יסתכלו עלי כאל בן אדם ולא כמגבלה. דובר השפות עברית וערבית- אשמח להגיע. הרצאה בשפה הערבית, עברית.
תמונה של יעל לימור כהן
יעל לימור כהן
דרום
יעל לימור כהן, מתגוררת באשדוד, אמא לילד מקסים בן 8 ומגדלת כלבה מתוקה. סיימתי תואר בפסיכולוגיה בהצטיינות, קורס הנחיית קבוצות ולימודי ביבליותרפיה. עוסקת בתחום בריאות הנפש מזה 10 שנים ומתמודדת עם מאניה דיפרסיה ב 20 שנים האחרונות. אוהבת טבע, ים, חברים, בתי קפה, כתיבה ועוד.
תמונה של סוזי ארצי
סוזי ארצי
דרום
סוזי ארצי, מתגוררת בישוב מבועים, אמא ל 3 ילדים, יש לי תואר ראשון במשאבי אנוש ותעודת הוראה באנגלית. אני עמיתה בתוכנית עמיתים לזכויות שעוסקת בהנגשת זכויות בתחום בריאות הנפש. אוהבת לקרוא, להאזין למוסיקה, ובשעות הפנאי משתתפת ומשחקת בהצגות בתיאטרון קהילתי.
תמונה של חנן בורדיטי
חנן בורדטי
צפון
חנן בורדטי מרעננה. עליתי לארץ מברזיל וכיום אני בן 21. לומד במכינת "ביחד"- מכינה קדם צבאית שמבוססת על שילוב בני נוער עם ובלי צרכים מיוחדים. מאוד אוהב לתרום ולהיתרם בחברה. מתמודד עם הפרעה סכיזואפקטיבית שזה סימפטומים של סכיזופרניה ומניה דיפרסיה. מאמין שכולנו צריכים לפעול לעולם יותר שיוויוני, הוגן ומקבל.  
רואה תיאהא
צפון
שמי רואה, אני בת 24, רווקה, עיוורת מלידה ומתגוררת בעכו. התחביב שלי הוא להאזין לרדיו. מאמינה בשינוי, בשילוב ובשוויון הזדמנויות לאנשים עם מוגבלות. המוגבלות שלי לא מגבילה אותי, יש לי הרבה מה לתרום לעולם אם רק תתנו לי הזדמנות. דוברת ערבית ועברית. 
תמונה של יוסי פרנקוס
יוסי פרנקוס
צפון
יוסי פרנקוס, מיקנעם. אוטיסט בן 40.נשוי ואב לילד אוטיסט בן 6. מורה לשעבר ועובד ככתב טכני וממדל בתלת מימד.בהרצאה אני מספר על ההתמודדות של אוטיסט מול המסגרות השונות, החל מהגן ועד האוניברסיטה והצבא, וגם איך זה להיות אוטיסט ואבא לילד אוטיסט.
תמונה של כרמית נעה
ד"ר כרמית-נעה שפיגלמן
חיפה והעמקים
ד"ר כרמית-נעה שפיגלמן, מרצה וחוקרת באוניברסיטת חיפה, מתגוררת בקרית ביאליק, אקטיביסטית ואישה עם מוגבלות פיזית. בהרצאה אספר על הדרך שעשיתי להגשמה עצמית לצד ההתמודדות עם תגובות הסביבה. אציג תובנות מהסיפור האישי וגם מעולם המחקר- מה כל אחד מאיתנו יכול לעשות כדי יחד להיות חברה מכילה יותר. 
תמונה של שני רפיח
שני רפיח
ירושלים
שני רפיח, בת 29, בעלת תואר ראשון ושני בנגינת פסנתר קלאסי מהאקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים. מאד אוהבת לנגן ולהופיע עם עוד אנשים. אני על הרצף האוטיסטי ואני מאד רוצה להעביר לקהל הרחב שיש לנו הרבה מה לתרום לחברה, אם החברה תקבל אותנו כמו שאנחנו, ולא תצפה מאותנו להיות "רגילים". 
תמונה של נטע ברסלר ראובני
נטע ראובני ברסלר
ירושלים
נטע ראובני, בת 44, נשואה ואמא לילד בן 16. מתגוררת באלפי מנשה. בגיל 28, בעקבות מחלה, השתנו לי החיים ומאז אני מתניידת בכסא גלגלים. ונדרשתי ללמוד להתחיל הכל מהתחלה-כמו תינוק. אבל עם עבודה קשה הצלחתי לרכוש הרבה מיומנויות חדשות. "הדרך להצלחה היא בניצחונות קטנים שהופכים לגדולים."
בני בירנצווייג
בני בירנצוויג
ירושלים
שמי בני בירנצוויג,  אני מתמודד עם לקות ראיה. בעל תואר בתקשורת ומדעי המדינה ופעיל חברתי למען אנשים עם מוגבלות בעיר. בנוסף אני פעיל חברתי למען תושבי שכונת הר נוף. מעביר הרצאות בנושאים של כוח רצון, דבקות במטרה, כוחה של קהילה, דרך סיפור החיים האישי שלי.  
אלעד "רוקו" רואימי
מרכז
אלעד "רוקו" רואימי, בן 40, אב לתאומים, מתגורר בנתניה. בעבר דמות מובילה בחיי הלילה ומתמודד עם דכאון קליני והפרעות אישיות. המשפט הנפוץ ביותר בו אני נתקל הוא "לא רואים עליך בכלל", ואני כאן כדי לגרום לאנשים להבין, גם אם לא רואים משהו זה לא אומר שהוא לא קיים.
תמונה של בנימין ברוורמן
בנימין ברוורמן
מרכז
בנימין ברוורמן בן 30 מתל אביב, מתמודד עם שיתוק מוחין. תמיד שואל את עצמי איך אפשר ולא האם אפשר.
תמונה של שירה תמרי
שירה תמרי
מרכז
שירה תמרי מהרצליה, בת 70, אלמנה, אם ל-4 ילדים וסבתא ל-9 נכדים, אוהבת לבשל, לארח ולבלות בחיק המשפחה והחברים. נולדתי בפרס ועליתי ארצה בגיל 26. לאחר העלייה, למדתי מסלול גננות בסמינר הקיבוצים ובמשך 30 שנה עבדתי כגננת. בגיל 58 איבדתי את הראייה, וכיום מתניידת באופן עצמאי בסיוע של זרא, כלבת נחייה. מרצה במסגרת עמותות "פעול"ה" ו"צמד" וחברה בקהילה נגישה בעיריית הרצליה. מבקשת שלא תרחמו עלי ותקבלו אותי כמו שאני עם כל מה שיש לי לתת.
אביב פדרמן
מרכז
שמי אביב פדרמן מנתניה בן 26, מאמן חניכים במתנ"ס ועוזר מאמן במכבי נתניה. יש לי אוטיזם קל (אספגר). המסר שלי לקהילה הוא לקבל את כולם, כי זה משנה חיים, זה שינה את החיים שלי. 
תמונה של שי אקשטיין
שי אקשטיין
מרכז
גר ברמות מאיר. אב לשלושה נשוי למיכל. צלם , כותב , שר  ואוהב . מתמודד עם אתגרים של הנפש והחיים כמו כולנו... "אדם הוא אדם , הוא אדם הוא אדם, רוחו אלוהה, נשמתו אהבה, נפשו הומיה וגופו דם. מקיים הרצאות הסברה על עולמות בריאות הנפש , דרך הסיפורים האישיים מאיר על התמודדות עם משברים/התעוררות רוחנית; עם מסר של תקווה ובחירה בחיים. מעביר סדנאות כתיבה יוצרת.    
תמונה של צאיב נאטור
צאיב נאטור
מרכז
שמי צאיב נאטור, בן 61 מקלנסווה. נשוי ואב ל 3 בנות ושני בנים. עובד כמזכיר בבית ספר תיכו ומתמודד עם מסכיזופרניה פרנואידית מגיל 15. מנסה לתרום להפחתת הסטיגמה שמתמודדים סובלים ממנה. המסר שלי שאפשר להצליח עם המחלה. אני מתמודד מצליח ומצליח להתמודד. 
תמונה של ירדן אלוני בלום
ירדן אלוני בלום
מרכז
ירדן, בת 28, מראשון לציון, מתמודדת עם פוסט טראומה מורכבת במשך עשור. אמא לשני כלבים. פעילה חברתית עירונית. מרצה בעמיתים לזכויות. בחודש פברואר אשמח להגיע אליכם עם הרצאה בנושא "חלון לבריאות הנפש". בהרצאה אדבר על ההתמודדות שלי, על מה זו התמודדות נפשית ואיך נוכל לסייע לאחרים המתמודדים וכמובן גם לעצמנו.
תמונה של אלינה אליסון
אלינה אלינסון
מרכז
"שמי אלינה אלינסון ואני מרצה בתכנית עמיתים לזכויות מזה 8 שנים. אני מתמודדת עם מחלה דו קוטבית מגיל 18. אני גרה בגבעתיים עם בן זוג וכמה חתולים. התחביבים שלי הם יוגה קריאה וכתיבה. עברתי תהליך משמעותי של החלמה וחיים טובים לצד ההתמודדות הנפשית בחודש פברואר אשמח להגיע אליכם עם הרצאה בנושא ""חלון לבריאות הנפש"". בהרצאה אדבר על ההתמודדות שלי, על מה זו התמודדות נפשית ואיך נוכל לסייע לאחרים המתמודדים וכמובן גם לעצמנו."
תמונה של עודד בהירי
עודד בהירי
מרכז
עודד בהירי, בן 33 מנתניה, בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות. מתמודד נפש ומכור נקי. אוהב לעשות יוגה ולהתעסק עם נדלן. אני מרצה בעמיתים לזכויות. בחודש פברואר אשמח להגיע אליכם עם הרצאה בנושא "חלון לבריאות הנפש". בהרצאה אדבר על ההתמודדות שלי, על מה זו התמודדות נפשית ואיך נוכל לסייע לאחרים המתמודדים וכמובן גם לעצמנו.    
תונה של קובי טייבל
קובי טייבל
מרכז
"דברים שרציתי לומר" – שיחה קולחת על מילים שנתקעות... הרצאת העשרה בנושא גמגום, מנקודת מבטו של אדם המתמודד עם הפרעה בשטף הדיבור. ההרצאה נועדה להעלאת המודעות לנושא, עוסקת ב"איך זה מרגיש", דרכי ההתמודדות, תפיסת החברה את הגמגום ויחסה לאדם עם גמגום. הרצאה הנותנת השראה לאלה המתמודדים עם גמגום, מפי מי שעל אף מגבלת שטף הדיבור, כיהן בתפקידים דיפלומטיים ייצוגיים בחו"ל. הרצאה אותנטית מפי אדם שמתמודד עם הנושא באופן אישי ומשתף בפתיחות ובהומור מהתנסויותיו האישיות. מזמין אתכם/ן להרצאה ולהזדמנות ייחודית להכרת הנושא מזווית ראיה מעניינת ומרגשת.
פזית דר
מרכז
בת 54 מתגוררת ברמת השרון. אם לבת. משפטנית, מנחת קבוצות, סופרת וסטודנטית ניצחית. אני מתמודדת עם מאניה דיפרסיה. המסר שלי הוא לחיות את החיים בעצימות גבוהה. לקום כל יום כאילו הוא יומך האחרון.
תמונה של אוריה איפרגן
אוריה איפרגן
דרום
אוריה איפרגן, בת 31 מדימונה, עובדת במתנ"ס בניצנים דרך תוכנית מעגלי תעסוקה ופעם בשבוע מנהלת חוג לא.נשים עם מוגבלות בקונסבטריון. בשנים האחרונות אני פעילה חברתית לקידום זכויות לא.נשים עם מוגבלות. אני מתמודדת עם CP זה מאתגר, אבל זה לא מפיל את רוחי ונותן לי כוח לעשות שינוי חברתי למען חברה מכילה יותר ולהעלאת המודעות.  
תמונה של אלירן הדרי
אלירן הדרי
דרום
אני אלירן הדרי מאילת, יושב על גלגלים מלידה. מעביר הרצאות על סיפור חיי, כדי לעשות את החברה הישראלית הרבה יותר טובה.
סאמי פראחין
דרום
שמי סאמי בן 43 מרהט, אבא לשישה ילדים. מרותק לכיסא גלגלים אחרי תאונת דרכים קשה. מאז התאונה החלטתי שאעזור לכל אדם עם מוגבלות לממש זכויות ולעודד לעשייה. מרצה לאנשים בבתי ספר בחינוך הרגיל ובאוניברסיטאות. בחברה למתנ"סים מלמד אנשים עם מוגבלות על נגרות שזה המקצוע שלי. המטרה לתת להם הזדמנות ועתיד דרך הנגרות. אני רוצה שבחברה שלי, במגזר הערבי , יסתכלו עלי כאל בן אדם ולא כמגבלה. דובר השפות עברית וערבית- אשמח להגיע. הרצאה בשפה הערבית, עברית.
תמונה של יעל לימור כהן
יעל לימור כהן
דרום
יעל לימור כהן, מתגוררת באשדוד, אמא לילד מקסים בן 8 ומגדלת כלבה מתוקה. סיימתי תואר בפסיכולוגיה בהצטיינות, קורס הנחיית קבוצות ולימודי ביבליותרפיה. עוסקת בתחום בריאות הנפש מזה 10 שנים ומתמודדת עם מאניה דיפרסיה ב 20 שנים האחרונות. אוהבת טבע, ים, חברים, בתי קפה, כתיבה ועוד.
תמונה של סוזי ארצי
סוזי ארצי
דרום
סוזי ארצי, מתגוררת בישוב מבועים, אמא ל 3 ילדים, יש לי תואר ראשון במשאבי אנוש ותעודת הוראה באנגלית. אני עמיתה בתוכנית עמיתים לזכויות שעוסקת בהנגשת זכויות בתחום בריאות הנפש. אוהבת לקרוא, להאזין למוסיקה, ובשעות הפנאי משתתפת ומשחקת בהצגות בתיאטרון קהילתי.